Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
Bonum
F&H
FixTV
Galaxy4
Hír TV
LifeTv
OzoneTv
Sláger TV
Story4
TV4

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:33

Nemzeti Sporthíradó
06:33 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:40

Mozogj otthon!
06:40 - 06:50

Ma reggel
06:50 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Család'20
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Esély
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Mozogj otthon!
10:15 - 10:25

Ma délelőtt
10:25 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Summa
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Biztonságban itthon!
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Biztonságban itthon!
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:41

Nemzeti Sporthíradó
12:41 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:25

Ma délután
13:25 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Család'20
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Mozogj otthon!
15:15 - 15:25

Most történik
15:25 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Kárpát-medence
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Unió27
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Summa
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:32

Nemzeti Sporthíradó
18:32 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Biztonságban itthon!
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20
MEGNÉZEM

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:50

Kínai nyelvű hírek
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:35 - 00:35

Airplane!
00:35 - 02:00

Kemény leckék I./6.
02:00 - 02:50

Akvárium Stage Pass
02:50 - 04:15

Violetta III./50.
04:15 - 05:00

Vízipók-Csodapók III.
05:00 - 05:05

Frakk, a macskák réme IV.
05:05 - 05:15

Pom-Pom meséi I.
05:15 - 05:20

A nagy ho-ho-ho horgász I.
05:20 - 05:30

Vipo, a repülő kutya kalandjai I.
05:30 - 05:40

Bo, az örökmozgó I.
05:40 - 06:05

Dinótalpak
06:05 - 06:15

Dinótalpak
06:15 - 06:30

Erdei tesók
06:30 - 06:40

Erdei tesók
06:40 - 06:55

Apollo és a csodabogarak
06:55 - 07:05

Apollo és a csodabogarak
07:05 - 07:20

Franklin és barátai III.
07:20 - 07:45

Rubi Szivárványiában
07:45 - 07:55

Rubi Szivárványiában
07:55 - 08:10

M2 matricák - Baltazár-bazár
08:10 - 08:15

Yo Yo
08:15 - 08:20

Luna Petunia II.
08:20 - 08:35

Mickey egér játszótere I.
08:35 - 09:00

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
09:00 - 09:25

Goldie és Mackó II.
09:25 - 09:45

Szófia hercegnő I.
09:45 - 10:10

Kacsamesék I.
10:10 - 10:30

Vampirina II.
10:30 - 10:55

Kelj fel, Marci! IV.
10:55 - 11:10

Kelj fel, Marci! IV.
11:10 - 11:25

Teáscsésze mesék
11:25 - 11:40

Claude
11:40 - 11:50

Claude
11:50 - 12:00

Andy és az állatkölykök
12:00 - 12:15

M2 matricák - Baltazár-bazár
12:15 - 12:20

A nagy ho-ho-ho horgász I-II.
12:20 - 12:30

Szőrmók ovi
12:30 - 12:45

Tig és Leo
12:45 - 12:55

Tig és Leo
12:55 - 13:10

Gofri, a csodakutya
13:10 - 13:30

Botcsinálta boszi 6.
13:30 - 14:00

Hókusz-pókusz!
14:00 - 14:25

A dzsungel könyve III.
14:25 - 14:35

A dzsungel könyve III.
14:35 - 14:50

Galambbegy
14:50 - 15:50

Mickey egér játszótere I.
15:50 - 16:15

A Büszke birtok oroszlán őrsége II.
16:15 - 16:40

Goldie és Mackó II.
16:40 - 17:00

Szófia hercegnő I.
17:00 - 17:25

Kacsamesék I.
17:25 - 17:45

Vampirina II.
17:45 - 18:15

A nagy dinópark
18:15 - 19:15

A város hősei I.
19:15 - 19:30

A város hősei I.
19:30 - 19:45

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
19:45 - 19:50

Sam, a tűzoltó VII.
19:50 - 20:00

Sam, a tűzoltó VII.
20:00 - 20:15

Violetta III./51.
20:15 - 21:05

Filmklub ajánló
21:05 - 21:10
MEGNÉZEM

Folytatásos forgatás
21:10 - 22:45

Filmklub ajánló
22:45 - 23:15

Egy jenki Arthur király udvarában 1.
23:15 - 23:20

Egy jenki Arthur király udvarában 2.
23:20 - 23:30

Egy jenki Arthur király udvarában 3.
23:30 - 23:45

Édes anyanyelvünk
23:45 - 23:50

Europe in Concert
23:50 - 00:40

Csak színház és más semmi I./3.
23:45 - 00:40

Don Matteo I./1.
00:40 - 01:30

Hat nővér I.-II./81.
01:30 - 02:20

Mesterember
02:20 - 02:50

Magyar Krónika
02:50 - 03:15

Család'20
03:15 - 03:40

Esély
03:40 - 04:00

Himnusz
04:00 - 04:05

Balatoni nyár
04:05 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Mozogj otthon!
06:40 - 06:50

Balatoni nyár
06:50 - 08:10

Isten kezében
08:10 - 08:35

Kereszt-Tények
08:35 - 08:45

Katolikus krónika
08:45 - 09:10

Így szól az Úr!
09:10 - 09:15

Rome Reports - Vatikáni híradó
09:15 - 09:40

Református riportok
09:40 - 10:05

Református ifjúsági műsor
10:05 - 10:15

Unitárius ifjúsági műsor
10:15 - 10:20

Baptista ifjúsági műsor
10:20 - 10:30

Vallás és szabadság
10:30 - 10:35

Evangélikus magazin
10:35 - 11:00

Az utódok reménysége
11:00 - 11:30

Önkéntesek
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:40

Nemzeti Sporthíradó
12:40 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:20

Mindörökké Vespa - Egy olasz mítosz története
13:20 - 14:15

Édes anyanyelvünk
14:15 - 14:25

Sziámi macska
14:25 - 16:00

Hatoslottó sorsolás
16:00 - 16:05

Hogy volt?! - Válogató adások
16:05 - 17:00

Mozogj otthon!
17:00 - 17:10

Mozogj otthon!
17:10 - 17:30

Borbás Marcsi szakácskönyve
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Nemzeti Sporthíradó
18:30 - 18:45

Egynyári kaland 4.
18:45 - 19:45

Katharina megoldja - A dán makrélamaffia
19:45 - 21:20
MEGNÉZEM

Sztálin halála
21:20 - 23:00

Kenó
23:00 - 23:05

Danton
23:05 - 01:20

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
00:00 - 01:50

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
01:50 - 04:20

Forma-3
04:20 - 05:00

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
05:00 - 06:55

Forma-2
06:55 - 08:10

Strandkézilabda
08:10 - 08:25

Jövünk!
08:25 - 08:55

Forma-3
08:55 - 09:40

Forma-3
09:40 - 10:35

UEFA Bajnokok Ligája magazin
10:35 - 11:05

Forma-2
11:05 - 12:05

Arany Oroszlánok
12:05 - 12:35

UEFA Bajnokok Ligája magazin
12:35 - 13:05

Forma-1 - Időmérő edzés
13:05 - 14:30

M4 Sport
14:30 - 15:10

Forma-1 - Nagydíj futam
15:10 - 17:10

M4 Sport
17:10 - 17:30

UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:30 - 18:05

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
18:05 - 20:20

Forma-1 - Nagydíj futam
20:20 - 22:25
MEGNÉZEM

A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései
22:25 - 01:00

MMA portrék
23:55 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:30

Gasztroangyal
01:30 - 02:25

Katonazene
02:25 - 03:55

Család-barát válogatás 2019
03:55 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Német nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Orosz nyelvű hírek
05:30 - 05:40

Kínai nyelvű hírek
05:40 - 05:55

Térkép
05:55 - 06:20

Élő egyház
06:20 - 06:40

Esély
06:40 - 07:05

Világ
07:05 - 07:25

Multiverzum - A tudomány határtalan!
07:25 - 07:55

Mesterember
07:55 - 08:20

Noé barátai
08:20 - 08:50

Operatőrmesék 7.
08:50 - 09:20

Önök kérték - Válogató adások
09:20 - 10:15

Ízőrzők - Takarékos konyha 4.
10:15 - 10:45

Térkép
10:45 - 11:10

Mozogj otthon!
11:10 - 11:25

Fehérlófia
11:25 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

A szövetség - Biblia vetélkedő 2011./8.
13:20 - 14:20

Bakancslista alkonyatban
14:20 - 15:15

Mozogj otthon!
15:15 - 15:25

Balatoni nyár
15:25 - 16:50

Novum
16:50 - 17:25

Családmeséink - a családi talkshow
17:25 - 18:00

Mit főzzünk ma?
18:00 - 18:10

Mit főzzünk ma?
18:10 - 18:25

Divat & dizájn
18:25 - 18:55

Öt kontinens
18:55 - 19:30

Szerelmes földrajz
19:30 - 20:00

Gasztroangyal
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25
MEGNÉZEM

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Tiltott kastélyok
21:35 - 22:25

Tiltott kastélyok
22:25 - 23:05

Szőke Duna - Van élet a városon túl
23:05 - 00:00

M5 Híradó
23:50 - 00:05

A NAGYOK
00:05 - 00:35

Fortélyos vadvilág 3.
00:35 - 00:40

Reviczkyvel az Erdőben II.
00:40 - 01:05

A remény hajtásai - Jane Goodall Budapesten
01:05 - 01:30

Csendes Don 14.
01:30 - 02:15

Szent Ágoston 1.
02:15 - 03:50

A rejtelmes sziget 1.
03:50 - 05:30

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:30 - 06:00

Mindenki Akadémiája
06:00 - 06:30

Mindenki Akadémiája
06:30 - 07:00

Mindenki Akadémiája
07:00 - 07:25

Vers mindenkinek
07:25 - 07:30

Evangélium
07:30 - 08:00

Kincskereső
08:00 - 08:45

Vannak vidékek
08:45 - 09:40

Einstein és az általános relativitáselmélet
09:40 - 10:35

Novum
10:35 - 11:00

Ismerd meg! - vetélkedő
11:00 - 12:00

Mindenki Akadémiája
12:00 - 12:30

Tálentum
12:30 - 13:00

Vihar a Sycamore utcában
13:00 - 14:05

In memoriam Gion Nándor
14:05 - 15:00

Mozogj otthon!
15:00 - 15:10

Pastorale
15:10 - 16:10

Opera Café
16:10 - 16:35

Mesterember
16:35 - 17:05

Multiverzum - A tudomány határtalan!
17:05 - 17:35

Andre Rieu - Üdvözlet a világomban 2.
17:35 - 18:25

Kutatók nyomában 7.
18:25 - 18:55

Álmomban rétisas szállt a kertünkbe...
18:55 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Daniel Deronda 1.
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 20:50

Carl Orff: Carmina Burana balett
20:50 - 21:50
MEGNÉZEM

Estéli zsoltár
21:50 - 22:00

Opera Café
22:00 - 22:25

Vers mindenkinek
22:25 - 22:30

M5 Híradó
22:30 - 22:50

In memoriam Gion Nándor
22:50 - 23:40

Kutatók nyomában 7.
23:40 - 00:10

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 01:00

EWTN Pro-Life Weekly
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 04:00

EWTN - katolikus.tv
04:00 - 05:00

EWTN - katolikus.tv
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtt
09:30 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 12:40

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
12:40 - 13:00

Rome Reports
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Sunday Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 16:00

Rosarium - dicsőséges rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Rome Reports
18:00 - 18:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
18:30 - 19:30

EWTN hírnök - hírek este
19:30 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Vasárnap - Madocsai Beával
21:00 - 22:10
MEGNÉZEM

Délelőtt
22:10 - 00:00

Matchfishing
00:00 - 00:30

Haldorádó
00:30 - 01:00

Horgászat határok nélkül
01:00 - 01:30

Horgásztúrák
01:30 - 02:00

Takács Viktor
02:00 - 02:30

Linzenbold Attila
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

A folyók királya
03:30 - 04:00

IBCC 2019.
04:00 - 04:30

IBCC 2019.
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adrien
06:00 - 06:30

Balatoni keszegparádé
06:30 - 07:00

Dovit
07:00 - 07:30

Matchfishing
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

Pontyok háborúja
08:30 - 09:00

Horgásztúrák
09:00 - 09:30

Horgászat határok nélkül
09:30 - 10:00

Decathlon
10:00 - 10:30

Vízvonalban
10:30 - 11:00

Energofish magazin 43.
11:00 - 11:30

Hodula Fishing
11:30 - 12:00

Pergető Akadémia
12:00 - 12:30

Feedermánia
12:30 - 13:00

Fókuszban a versenyhorgászat
13:00 - 13:30

Horgásztúrák
13:30 - 14:00

Takács Viktor
14:00 - 14:30

Linzenbold Attila
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Haldorádó
15:30 - 16:00

Pontyszínház
16:00 - 16:30

A bledi tó pontyai
16:30 - 17:00

Fogas fogás
17:00 - 17:30

Pontyok háborúja
17:30 - 18:00

Valódi legyes horgászat
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Walter megoldások
19:30 - 20:00

Big Angry Fish
20:00 - 20:30

Big Angry Fish
20:30 - 21:00

Balatoni keszegparádé
21:00 - 21:30
MEGNÉZEM

Vadászok konyhája
21:30 - 22:00

Blaumann Ödön
22:00 - 22:30

Krieghof semprio
22:30 - 23:00

Világ körüli legyes horgászat
23:00 - 23:30

Világ körüli legyes horgászat
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart Extra
08:00 - 09:30

Épí-tech
09:30 - 10:00

Jogász
10:00 - 10:30

Kertszépítők
10:30 - 11:00

KonyhaTV
11:00 - 12:00

Restart
12:00 - 13:00

Autósport és Formula Magazin
13:00 - 13:30

Kávé Kettesben
13:30 - 14:00

A Szomszéd Vár
14:00 - 14:30

Praktikák
14:30 - 15:00

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből Portré
15:00 - 15:30

Globo Portré
15:30 - 16:00

Édes2es
16:00 - 17:00

Smaragdút
17:00 - 18:00

ElectroBOOM
18:00 - 18:10

LikeDrive
18:10 - 18:20

Betondzsungel
18:20 - 18:35

Enigma
18:35 - 19:35

Sztárportré
19:35 - 20:05

Zooo+
20:05 - 20:35

Kávé Kettesben
20:35 - 21:05

Globo Portré
21:05 - 21:35
MEGNÉZEM

Rock You
21:35 - 22:05

Gumiszoba
22:05 - 00:00

Tetthely - Dortmund 11.
00:00 - 02:00

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./14.
02:00 - 02:45

Kisvárosi gyilkosságok XVIII./1.
02:45 - 04:20

A szomszéd főztje...
04:20 - 06:30

SOKO - Alpesi nyomozók X./7.
06:30 - 07:20

Matlock VI./9.
07:20 - 08:30

Matlock VI./10.
08:30 - 09:30

Poirot-novellák 1.
09:30 - 10:40

Kisvárosi gyilkosságok XVIII./1.
10:40 - 12:35

Brokenwood titkai 16.
12:35 - 14:35

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./14.
14:35 - 15:35

Poirot-novellák 2.
15:35 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei III./2.
16:50 - 17:55

Murdoch nyomozó rejtélyei III./3.
17:55 - 18:55

Kisvárosi gyilkosságok XVIII./2.
18:55 - 21:00

Tetthely - Münster 11.
21:00 - 23:00
MEGNÉZEM

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./15.
23:00 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:25

Sporthírek
00:25 - 00:30

5 kedvenc
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Magyarország élőben
02:00 - 02:30

Magyarország élőben
02:30 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 - 03:20

Globál
03:20 - 03:40

Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 - 04:30

Plusz-mínusz
04:30 - 05:00

Plusz-mínusz
05:00 - 05:30

Soroló
05:30 - 06:00

Háttérkép
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

5 kedvenc
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Publi café
08:05 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Magyarország élőben
09:05 - 09:30

Magyarország élőben
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Riasztás
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

100 év Trianon
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Csörte
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Sajtóklub
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Hírvilág
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Panaszkönyv
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Napról napra
17:30 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Sporthírek
18:05 - 18:10

Civil kör
18:10 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Budapesti srácok
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Troll
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Bayer show
21:05 - 22:00
MEGNÉZEM

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Napról napra
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Vetítő: Mégis
23:05 - 00:00

Vörös cipellők 43.
00:00 - 00:30

Vörös cipellők 44.
00:30 - 01:00

Vörös cipellők 45.
01:00 - 01:30

Vörös cipellők 46.
01:30 - 02:00

Vörös cipellők 47.
02:00 - 02:30

Vörös cipellők 48.
02:30 - 03:00

Szex vészhelyzetek II./7.
03:00 - 04:00

Keverd újra, Buday! I.
04:00 - 05:00

Potyautas II./2.
05:00 - 06:00

Potyautas II./4.
06:00 - 07:00

Nyugi! Köztünk marad... I./7.
07:00 - 08:00

Nyugi! Köztünk marad... I./8.
08:00 - 09:00

16 gyerek a családban 4.
09:00 - 10:00

Dynamo - varázslat a világ körül I./3.
10:00 - 11:00

Dynamo - varázslat a világ körül I./4.
11:00 - 12:00

A háború asszonyai I./4.
12:00 - 13:00

A háború asszonyai I./5.
13:00 - 14:00

A háború asszonyai I./6.
14:00 - 15:00

A szerelem íze 36.
15:00 - 16:00

A szerelem íze 37.
16:00 - 17:00

A szerelem íze 38.
17:00 - 18:00

A szerelem íze 39.
18:00 - 19:00

A szerelem íze 40.
19:00 - 20:00

Antonio Diaz - a pop illuzionista I./3.
20:00 - 21:00

Antonio Diaz - a pop illuzionista I./4.
21:00 - 22:00
MEGNÉZEM

Női titkok Várkonyi Andinál I./1.
22:00 - 23:00

Szex vészhelyzetek II./8.
23:00 - 00:00

Sokkoló függőségek - Kanadában X./7.
00:00 - 01:00

Sokkoló függőségek - Kanadában X./8.
01:00 - 02:00

A nagy kékség varázsa I./6.
02:00 - 02:45

A NASA X-aktái I./5.
02:45 - 03:30

A NASA X-aktái I./6.
03:30 - 04:15

Ilyen lesz a jövőnk!? 4.
04:15 - 05:05

48 óra kaland I./5.
05:05 - 05:30

48 óra kaland I./6.
05:30 - 06:00

Egyenlítő 136.
06:00 - 07:00

Egyenlítő 137.
07:00 - 08:00

Ilyen lesz a jövőnk!? 5.
08:00 - 09:00

Jövőkép 8.
09:00 - 09:30

SportVerda Electric 6.
09:30 - 10:00

Josh Garcia, a világutazó I./26.
10:00 - 10:30

Josh Garcia, a világutazó I./1.
10:30 - 11:00

48 óra kaland I./7.
11:00 - 11:30

48 óra kaland I./8.
11:30 - 12:00

Rejtelmes bolygónk a Föld I./2.
12:00 - 13:00

A NASA X-aktái I./5.
13:00 - 14:00

A NASA X-aktái I./6.
14:00 - 15:00

Raktárvadászok V./11.
15:00 - 15:30

Raktárvadászok V./12.
15:30 - 16:00

Hasznos hulladék III./28.
16:00 - 17:00

A NASA X-aktái II./1.
17:00 - 18:00

A NASA X-aktái II./2.
18:00 - 19:00

Raktárvadászok V./11.
19:00 - 19:30

Raktárvadászok V./12.
19:30 - 20:00

Raktárvadászok V./13.
20:00 - 20:30

Raktárvadászok V./14.
20:30 - 21:00

Hasznos hulladék III./29.
21:00 - 22:00
MEGNÉZEM

Hasznos hulladék III./28.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek - Kanadában X./9.
23:00 - 00:00

Vigadó
23:55 - 01:00

Vigadó
01:00 - 02:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
02:00 - 03:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
03:00 - 04:00

Nóta TV - Magyar nóták
04:00 - 05:00

Ez ma a sláger
05:00 - 05:55

Reggeli vigadó
05:55 - 06:40

Teleshop
06:40 - 07:55

Reggeli vigadó
07:55 - 08:55

Reggeli vigadó
08:55 - 09:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
09:55 - 10:55

Ez ma a sláger
10:55 - 11:25

Ez ma a sláger
11:25 - 12:00

Magyar Sláger
12:00 - 12:55

Magyar Nóta
12:55 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:55

A jó LaciBetyár konyhája
15:55 - 16:55

Délutáni vigadó
16:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

Esti vigadó
18:55 - 19:55

Pertu Parti
19:55 - 20:55

Drága családom - Az Emilio Família
20:55 - 21:55
MEGNÉZEM

Drága családom - Az Emilio Família
21:55 - 22:55

Drága családom - Az Emilio Família
22:55 - 23:55

Vigadó
23:55 - 01:00

A hosszú út hazáig V./1.
23:15 - 00:25

Felújít-lak V./29.
00:25 - 01:40

Felújít-lak V./30.
01:40 - 02:45

A hosszú út hazáig IV./12.
02:45 - 03:35

A hosszú út hazáig V./1.
03:35 - 04:30

A szomszéd főztje...
04:30 - 06:25

Lakosztály
06:25 - 06:55

Csendőrsztorik Toszkánában I./16.
06:55 - 08:10

Csendőrsztorik Toszkánában I./17.
08:10 - 09:20

Anya, az állatorvos I./5.
09:20 - 10:25

Anya, az állatorvos I./6.
10:25 - 11:30

Extrém tortacsodák II./2.
11:30 - 11:55

Extrém tortacsodák II./3.
11:55 - 12:25

Felújít-lak V./31.
12:25 - 13:40

Felújít-lak V./32.
13:40 - 14:45

Extrém tortacsodák II./2.
14:45 - 15:15

Extrém tortacsodák II./3.
15:15 - 15:45

Álomhotel
15:45 - 17:45

ÉLET-ÉRZÉS Endrei Judit műsora
17:45 - 17:50

Kisasszonyok
17:50 - 20:10

Álomhotel
20:10 - 22:10
MEGNÉZEM

A hosszú út hazáig V./2.
22:10 - 23:25

A hosszú út hazáig V./3.
23:25 - 00:30

A viszony IV./3.
23:00 - 00:15

A viszony IV./4.
00:15 - 01:30

MacGyver VI./19.
01:30 - 02:20

Dr. Blake V./1.
02:20 - 03:20

Parányi varázslat III./11.
03:20 - 04:05

A szomszéd főztje...
04:05 - 05:20

Dr. Blake V./2.
05:20 - 06:30

Parányi varázslat III./11.
06:30 - 07:25

MacGyver VI./19.
07:25 - 08:30

MacGyver VI./20.
08:30 - 09:25

Parányi varázslat III./12.
09:25 - 10:20

Doc Martin VII./2.
10:20 - 11:20

Doc Martin VII./3.
11:20 - 12:20

Poirot: Halál a Níluson
12:20 - 14:25

Poldark 5.
14:25 - 15:45

Poldark 6.
15:45 - 17:00

Doc Martin VII./4.
17:00 - 18:00

Doc Martin VII./5.
18:00 - 19:00

Oxfordi gyilkosságok I./2.
19:00 - 21:00

A viszony IV./5.
21:00 - 22:10
MEGNÉZEM

A viszony IV./6.
22:10 - 23:30

Miss Marple: Miért nem szóltak Evans-nek?
23:30 - 01:30

Következő 6 csatorna

heti ajánló

28.hét

RENDELÉS

Az OtthoniTv csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@otthonitv.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.