Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
Bonum
F&H
FixTV
Galaxy4
Hír TV
LifeTv
OzoneTv
Sláger TV
Story4
TV4

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

HÍRADÓ
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

HÍRADÓ
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:30

Ma reggel
08:30 - 08:52

Ma délelőtt
08:52 - 09:00

HÍRADÓ
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

HÍRADÓ
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:12

Ma délelőtt
10:12 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:35

Élő egyház
10:35 - 11:00

HÍRADÓ
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:12

Ma délelőtt
11:12 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:35

Kárpát expressz
11:35 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Kék bolygó
13:35 - 14:00

HÍRADÓ
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

HÍRADÓ
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Ma délután
15:12 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:35

Élő egyház
15:35 - 16:00

HÍRADÓ
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Ma délután
16:12 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:35

Kárpát expressz
16:35 - 17:00

HÍRADÓ
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 17:52

Szemtől szembe
17:52 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Család'19
19:05 - 19:30

HÍRADÓ
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

HÍRADÓ
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:30

Német nyelvű hírek
23:30 - 23:40

Orosz nyelvű hírek
23:40 - 23:46

Kínai nyelvű hírek
23:46 - 23:50

Ma éjjel
23:50 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: Mother's Cake
23:25 - 00:20

Violetta II./18.
00:20 - 01:10

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
01:10 - 02:10

Akusztik
02:10 - 03:05

Akvárium Stage Pass
03:05 - 04:10

Lola kicsi konyhája
04:10 - 04:35

Született szinglik I./7.
04:35 - 05:00

A nagy ho-ho-ho horgász II.
05:00 - 05:05

Misi Mókus kalandjai
05:05 - 05:10

Frakk, a macskák réme IV.
05:10 - 05:25

Kukori és Kotkoda II.
05:25 - 05:35

Buckó
05:35 - 05:45

Buckó
05:45 - 06:00

Dinótalpak
06:00 - 06:10

Dinótalpak
06:10 - 06:20

Ici-pici cicák
06:20 - 06:30

Alvin és a mókusok I.
06:30 - 06:40

Alvin és a mókusok I.
06:40 - 06:50

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:50 - 06:55

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:55 - 07:05

Rozsdalovag
07:05 - 07:15

Rozsdalovag
07:15 - 07:30

Pat, a kutya
07:30 - 07:35

Sammy és barátai II.
07:35 - 07:50

Tig és Leo
07:50 - 08:00

Tig és Leo
08:00 - 08:10

Szófia hercegnő III.
08:10 - 08:35

Dr. Plüssi IV.
08:35 - 09:00

Mickey egér játszótere III.
09:00 - 09:20

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
09:20 - 09:45

Dózerkék
09:45 - 10:00

Tickety Toc
10:00 - 10:25

Chuggington pályaudvar IV.
10:25 - 10:35

Dinótalpak
10:35 - 10:45

Dinótalpak
10:45 - 11:00

A nagy ho-ho-ho horgász II.
11:00 - 11:05

Misi Mókus kalandjai
11:05 - 11:10

Frakk, a macskák réme IV.
11:10 - 11:20

Kukori és Kotkoda II.
11:20 - 11:30

Magyar népmesék IX.
11:30 - 11:40

Pityke
11:40 - 11:45

Kérem a következőt III.
11:45 - 12:00

Vakáción a Mézga család III.
12:00 - 12:25

Kody kalandjai
12:25 - 12:35

Kody kalandjai
12:35 - 12:50

Kelj fel, Marci! IV.
12:50 - 13:00

Kelj fel, Marci! IV.
13:00 - 13:15

M2 matricák - Ha nagy leszek...
13:15 - 13:20

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:20 - 13:25

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
13:25 - 13:30

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:30 - 13:40

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
13:40 - 13:55

Buckó
13:55 - 14:05

Buckó
14:05 - 14:20

Apollo és a csodabogarak
14:20 - 14:30

Apollo és a csodabogarak
14:30 - 14:45

RoboVonatok
14:45 - 15:00

Szuper Négyes
15:00 - 15:10

Szuper Négyes
15:10 - 15:25

Tig és Leo
15:25 - 15:35

Tig és Leo
15:35 - 15:45

Sammy és barátai II.
15:45 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:05

Hetedhét kaland
16:05 - 16:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:15 - 16:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
16:25 - 16:35

Rozsdalovag
16:35 - 16:50

Rozsdalovag
16:50 - 17:00

Szófia hercegnő III.
17:00 - 17:25

Dr. Plüssi IV.
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere III.
17:50 - 18:10

Barátaim: Tigris és Micimackó II.
18:10 - 18:35

RoboVonatok
18:35 - 18:50

Alvin és a mókusok I.
18:50 - 19:00

Alvin és a mókusok I.
19:00 - 19:15

Dózerkék
19:15 - 19:25

Apollo és a csodabogarak
19:25 - 19:40

Apollo és a csodabogarak
19:40 - 19:55

Chuggington pályaudvar IV.
19:55 - 20:05

M2 matricák - Igaz vagy hamis
20:05 - 20:15

Tanárok gyöngye I./5.
20:15 - 21:05

Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
21:05 - 22:30

Szellemekkel suttogó IV./22.
22:30 - 23:25

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Kaláka 50
23:25 - 00:25

Rejtélyek asszonya 7.
22:35 - 00:05

Hogy volt?!
00:05 - 01:05

Új idők, új dalai
01:05 - 01:35

Rúzs és selyem
01:35 - 02:15

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:15 - 02:40

Mesterember
02:40 - 03:10

Magyar Krónika
03:10 - 03:35

Unió28
03:35 - 04:00

Summa
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

HÍRADÓ
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Srpski Ekran
06:50 - 07:20

Unser Bildschirm
07:20 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:40

Fogd a kezem! 7.
08:40 - 09:30

Don Matteo I./14.
09:30 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

HÍRADÓ
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:50

Jó ebédhez szól a nóta
12:50 - 13:20

A világ egy terített asztal 24.
13:20 - 13:45

A világ egy terített asztal 23.
13:45 - 14:15

A hegyi doktor III./3.
14:15 - 15:05

Végtelen szerelem II./120.
15:05 - 15:55

Don Matteo I./15.
15:55 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

HÍRADÓ
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Fogd a kezem! 8.
18:45 - 19:35

A hegyi doktor III./4.
19:35 - 20:30

Önök kérték
20:30 - 21:30

Vidám vidék II./4.
21:30 - 22:20

Kenó
22:20 - 22:30

Velvet Divatház IV./12.
22:30 - 23:20

Magyarország, szeretlek!
23:20 - 00:50

Kosárlabda magazin
23:30 - 00:30

Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
00:30 - 01:30

Labdarúgás
01:30 - 03:20

Labdarúgás
03:20 - 05:10

Vízilabda
05:10 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Kézilabda
07:00 - 08:35

Kosárlabda magazin
08:35 - 09:35

Sportpercek
09:35 - 09:42

Sportpercek
09:42 - 09:45

Sportpercek
09:45 - 09:47

Sportpercek
09:47 - 10:00

Kézilabda
10:00 - 11:35

Jövünk! magazin
11:35 - 12:10

Sportpercek
12:10 - 12:16

Sportpercek
12:16 - 12:30

Kézilabda
12:30 - 14:05

Szabadidő magazin
14:05 - 14:30

3x8
14:30 - 15:00

Labdarúgás
15:00 - 17:00

Sporthíradó
17:00 - 17:10

UEFA Bajnokok Ligája magazin
17:10 - 17:40

Fradi Tv
17:40 - 18:10

Stúdió
18:10 - 18:55

Labdarúgás
18:55 - 20:46

Stúdió
20:46 - 21:20

Kézilabda
21:20 - 23:05

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló
23:05 - 23:35

Hungaroring magazin
23:35 - 00:10

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
00:00 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Triangulum
00:45 - 00:50

M2 matricák - Triangulum
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:30

Hogy volt?!
01:30 - 02:25

Kék bálvány
02:25 - 03:40

Itthon vagy!
03:40 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

HÍRADÓ
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

M5 Híradó
05:25 - 05:50

Novum
05:50 - 06:25

Család'19
06:25 - 06:45

Magyar gazda
06:45 - 07:10

Nótacsokor
07:10 - 07:20

Nótacsokor
07:20 - 07:45

Nótacsokor
07:45 - 08:10

Német nyelvű hírek
08:10 - 08:20

Orosz nyelvű hírek
08:20 - 08:25

Kínai nyelvű hírek
08:25 - 08:35

Református magazin
08:35 - 09:05

Evangélikus ifjúsági műsor
09:05 - 09:10

Református ifjúsági műsor
09:10 - 09:20

Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen
09:20 - 09:35

A NAGYOK
09:35 - 10:05

Mesterember
10:05 - 10:35

Mindenki Akadémiája
10:35 - 11:05

Angol nyelvű hírek
11:05 - 11:20

Csalódások
11:20 - 12:50

V4 HÍRADÓ
12:50 - 13:00

HÍRADÓ
13:00 - 13:15

Srpski Ekran
13:15 - 13:45

Unser Bildschirm
13:45 - 14:15

Család-barát
14:15 - 15:50

Család'19
15:50 - 16:15

Szerelmes földrajz
16:15 - 16:45

Térkép
16:45 - 17:10

Útravaló
17:10 - 17:25

Ízőrzők
17:25 - 17:55

Ízőrzők
17:55 - 18:35

Itthon vagy!
18:35 - 19:00

Nótacsokor
19:00 - 19:10

Nótacsokor
19:10 - 19:35

Nótacsokor
19:35 - 20:00

Üdítő
20:00 - 21:00

HÍRADÓ
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ
21:25 - 21:35

Mindenből egy van 13.
21:35 - 22:35

Ridikül
22:35 - 23:30

M5 Híradó
23:30 - 00:00

Mert mibennünk zeng a lélek - 2004. december 5. emlékére
23:50 - 00:05

Maszk nélkül
00:05 - 00:10

Müpart - koncertek
00:10 - 01:45

Vers mindenkinek
01:45 - 01:50

Kult30 - Az értékes félóra
01:50 - 02:15

M5 Híradó
02:15 - 02:45

Ez itt a kérdés
02:45 - 03:30

A NAGYOK
03:30 - 03:55

Maszk nélkül
03:55 - 04:15

Viktor - Rétisas akcióban
04:15 - 04:20

A NAGYOK
04:20 - 04:50

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:35

Érettségi 2018
06:35 - 07:05

M5 Híradó
07:05 - 07:40

Vers mindenkinek
07:40 - 07:44

Ez itt a kérdés
07:44 - 08:25

Embermesék
08:25 - 08:40

Univerzum
08:40 - 09:40

Kult30 - Az értékes félóra
09:40 - 10:15

Földünk az űrből 1.
10:15 - 11:10

A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában 2.
11:10 - 11:40

Kincsesládánk
11:40 - 12:15

Pannonia 3 keréken
12:15 - 12:45

SzépMűvészet
12:45 - 13:15

Szerelmes földrajz
13:15 - 13:50

Érettségi 2018
13:50 - 14:20

Szólalj meg! - németül
14:20 - 14:30

Szólalj meg! - franciául
14:30 - 14:35

Szólalj meg! - spanyolul
14:35 - 14:40

Szólalj meg! - oroszul
14:40 - 14:45

Szólalj meg! - angolul
14:45 - 15:05

Élet az észak-amerikai vadonban 4.
15:05 - 15:55

Felsős
15:55 - 16:30

Koronás sas 38.
16:30 - 17:00

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
17:00 - 17:30

Kult30 - Az értékes félóra
17:30 - 18:00

Földünk az űrből 2.
18:00 - 18:55

A Tengerek Nomádja - Az újítók nyomában 3.
18:55 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Univerzum - A Boden-tó vadvilága
19:30 - 20:30

M5 Híradó
20:30 - 21:00

Ez itt a kérdés
21:00 - 21:45

Embermesék
21:45 - 21:55

Visky András: Júlia - Párbeszéd a szerelemről
21:55 - 23:25

Vers mindenkinek
23:25 - 23:30

Kult30 - Az értékes félóra
23:30 - 00:05

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 01:00

Magazin
01:00 - 03:00

Rome Reports
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Communio
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Rorate szentmise
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 12:40

Szeretve szeretni
12:40 - 13:00

Székely konyha
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság órája
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:30

Világ körüli legyes horgászat
00:00 - 00:30

Két barát a Balatonon
00:30 - 01:00

Vadászok és gyilkosok
01:00 - 01:30

Tengerparti peca
01:30 - 02:00

Halmi Péter Pál
02:00 - 02:30

Halmi Péter Pál
02:30 - 03:00

Linzenbold Attila
03:00 - 03:30

Horgászat határok nélkül
03:30 - 04:00

F&H Events
04:00 - 04:30

Halimádók konyhája
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vad területek
06:00 - 06:30

A folyók királya II.
06:30 - 07:00

IBCC 2019.
07:00 - 07:30

IBCC 2019.
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
08:30 - 09:00

Pergess
09:00 - 09:30

A folyók királya 2. évad
09:30 - 10:00

F&H Events
10:00 - 10:30

II. Halcatraz-Fishing and Hunting Kupa 2019
10:30 - 11:00

Matchfishing
11:00 - 11:30

Pikkely rám!
11:30 - 12:00

Pontyszínház
12:00 - 12:30

Két barát a Balatonon
12:30 - 13:00

Vadászok és gyilkosok
13:00 - 13:30

Tengerparti peca
13:30 - 14:00

Halmi Péter Pál
14:00 - 14:30

Halmi Péter Pál
14:30 - 15:00

Linzenbold Attila
15:00 - 15:30

Horgászat határok nélkül
15:30 - 16:00

Profess
16:00 - 16:30

Mystikat Hírős Yacht Harcsafogó Verseny
16:30 - 17:00

Pergess Ratkai Mikivel
17:00 - 17:30

Finomszerelékes és feeder horgászat
17:30 - 18:00

Fókuszban a horgászat
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

Világ körüli legyes horgászat
20:00 - 20:30

Világ körüli legyes horgászat
20:30 - 21:00

Tengerparti peca
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Fókuszban a horgászat
23:00 - 23:30

Horgásztúrák
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Enigma
09:00 - 10:00

FIX Magazin
10:00 - 11:00

Kertszépítők
11:00 - 11:30

Zöldövezet
11:30 - 12:00

Törzsasztal
12:00 - 12:30

Creative Chef
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Zooo+
14:00 - 14:30

Mobilítás
14:30 - 15:10

LikeDrive
15:10 - 15:20

FIX Magazin
15:20 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

Honvéd7
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TECHMANIA
19:25 - 19:45

Bóta Café
19:45 - 20:45

Törzsasztal
20:45 - 21:15

A Szomszéd Vár
21:15 - 21:45

Smaragdút
21:45 - 22:45

Szellemvárosok Magyarországon
22:45 - 23:15

Game On
23:15 - 23:45

Honvéd7
23:45 - 00:00

Stella Blómkvist - A bűnösök védője 1.
23:25 - 00:25

SOKO - Alpesi nyomozók XI./1.
00:25 - 01:30

Poirot - Tragédia három felvonásban
01:30 - 03:05

Dr. Blake III./7.
03:05 - 04:05

A szomszéd főztje...
04:05 - 06:30

Murdoch nyomozó rejtélyei III./6.
06:30 - 07:30

SOKO - Alpesi nyomozók XI./2.
07:30 - 08:35

Televíziós vásárlási műsorablak
08:35 - 09:50

A titkok könyvtára III./1.
09:50 - 11:00

Murdoch nyomozó rejtélyei III./7.
11:00 - 12:15

Televíziós vásárlási műsorablak
12:15 - 13:25

Murdoch nyomozó rejtélyei III./8.
13:25 - 14:30

Murdoch nyomozó rejtélyei III./9.
14:30 - 15:30

A titkok könyvtára III./2.
15:30 - 16:40

Poirot: Az ellopott gyilkosság
16:40 - 18:50

Kisvárosi gyilkosságok V./2.
18:50 - 21:00

Harry Bosch - A nyomozó III./1.
21:00 - 22:10

Dr. Blake III./8.
22:10 - 23:25

Csábító kémek II./5.
23:25 - 00:25

Híradó
00:00 - 00:25

Sporthírek
00:25 - 00:30

Címlap
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Panaszkönyv
02:00 - 03:00

Magyarország élőben
03:00 - 03:20

Paletta
03:20 - 03:40

Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 - 04:00

Garázs
04:00 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Főhős
05:00 - 06:00

Sajtóklub
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Magyarország élőben
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Címlap
08:05 - 08:30

Paletta
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Sajtóklub
09:05 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Főhős
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Munkavállalók világa
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Reviczkyvel az erdőben 23-24.
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Bayer show
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Garázs
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

A nyolcas
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Soroló
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Sporthírek
18:25 - 18:30

Paletta
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Riasztás
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Keménymag
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Globál
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Magyarország élőben
23:05 - 23:30

Paletta
23:30 - 00:00

Női titkok Várkonyi Andinál I./3.
23:05 - 00:10

Mini páros VIII./9.
00:10 - 01:10

Lélekközösség Peller Mariannal I./9.
01:10 - 02:15

Nyugi! Köztünk marad... I./41.
02:15 - 03:20

Válogatás a Life TV új műsoraiból
03:20 - 06:00

Modell leszek! - Yolanda Hadiddal I./1.
06:00 - 07:00

Nyugi! Köztünk marad... I./41.
07:00 - 08:05

Így születtem, így fogadj el II./3.
08:05 - 09:10

Kendra a csúcson IV./17.
09:10 - 09:40

Kendra a csúcson IV./18.
09:40 - 10:10

48 óra kaland I./11.
10:10 - 10:45

Lélekközösség Peller Mariannal I./9.
10:45 - 11:50

Elizabeth I./1.
11:50 - 12:50

Így születtem, így fogadj el II./3.
12:50 - 13:55

Modell leszek! - Yolanda Hadiddal I./1.
13:55 - 14:55

Nyugi! Köztünk marad... I./41.
14:55 - 16:00

Kendra a csúcson IV./17.
16:00 - 16:30

Kendra a csúcson IV./18.
16:30 - 17:00

16 gyerek a családban 6.
17:00 - 18:00

Főzz, tálalj, fotózz! I./9.
18:00 - 18:30

Spirit I./9.
18:30 - 19:00

Elizabeth I./1.
19:00 - 20:00

Dynamo - varázslat a világ körül II./4.
20:00 - 21:00

48 óra kaland I./13.
21:00 - 21:30

A mi kis családunk I./9.
21:30 - 22:00

Nyugi! Köztünk marad... I./42.
22:00 - 23:05

Kiemelt Ügyek I./3.
23:05 - 23:35

Kiemelt Ügyek I./4.
23:35 - 00:10

Magyarország madártávlatból I./9.
00:00 - 01:00

Egyenlítő IX./487.
01:00 - 01:30

Egyenlítő IX./488.
01:30 - 02:00

Egyenlítő IX./483.
02:00 - 02:30

Egyenlítő IX./484.
02:30 - 02:50

Ozone Night Loop
02:50 - 06:00

Egyenlítő IX./489.
06:00 - 06:30

Egyenlítő IX./490.
06:30 - 07:00

Egyenlítő IX./491.
07:00 - 07:30

Egyenlítő IX./492.
07:30 - 08:00

Magyarország madártávlatból I./10.
08:00 - 09:00

Raktárvadászok I./5.
09:00 - 09:30

Bolygótúra I./5.
09:30 - 10:00

Világörökségünk nyomában I./19.
10:00 - 10:30

Világörökségünk nyomában I./20.
10:30 - 11:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! III./10.
11:00 - 11:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! III./11.
11:30 - 12:00

Egyenlítő IX./491.
12:00 - 12:30

Egyenlítő IX./492.
12:30 - 13:00

Magyarország madártávlatból I./10.
13:00 - 14:00

Édes Élet Toszkánában II./4.
14:00 - 14:30

Great Life I./2.
14:30 - 15:00

Hotel - Magyarország legszebb szállodái I./44.
15:00 - 15:30

Hotel - Magyarország legszebb szállodái I./45.
15:30 - 16:00

Raktárvadászok I./5.
16:00 - 16:30

Bolygótúra I./5.
16:30 - 17:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! III./10.
17:00 - 17:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! III./11.
17:30 - 18:00

Magyarország madártávlatból I./10.
18:00 - 19:00

A világ legszebb szállodái II./11.
19:00 - 20:00

Raktárvadászok I./6.
20:00 - 20:30

Bolygótúra I./6.
20:30 - 21:00

Vad Kunság
21:00 - 22:00

Világörökségünk nyomában I./21.
22:00 - 22:30

Világörökségünk nyomában I./22.
22:30 - 23:00

Egyenlítő IX./493.
23:00 - 23:25

Egyenlítő IX./494.
23:25 - 00:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

Ez ma a sláger
01:00 - 02:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
02:00 - 03:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
03:00 - 04:00

Nóta TV - Magyar nóták
04:00 - 05:00

Ez ma a sláger
05:00 - 05:55

Reggeli vigadó
05:55 - 06:55

Reggeli vigadó
06:55 - 07:55

Zeneváró
07:55 - 08:55

Reggeli vigadó
08:55 - 09:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
09:55 - 10:55

Teleshop
10:55 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 12:55

Magyar Sláger
12:55 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:55

Ez ma a sláger
15:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

Esti vigadó
18:55 - 19:55

Eszem-iszom, dínom-dánom
19:55 - 20:55

Drága családom - Az Emilio Família
20:55 - 21:55

No Para Karaoke
21:55 - 22:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
22:55 - 23:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

A hosszú út hazáig V./2.
22:55 - 00:05

Királynő egy hétre 24.
00:05 - 00:50

Extrém tortacsodák II./29.
00:50 - 01:20

Extrém tortacsodák II./30.
01:20 - 01:50

A szomszéd főztje...
01:50 - 05:05

Lakosztály
05:05 - 05:30

Felújít-lak V./25.
05:30 - 06:30

Parányi varázslat II./12.
06:30 - 07:30

Kisvárosi doktor VI./6.
07:30 - 08:35

Álomhajó 24.
08:35 - 10:35

Televíziós vásárlási műsorablak
10:35 - 11:50

Amynek ítélve I./2.
11:50 - 12:50

Hetedik mennyország 71.
12:50 - 13:50

Klinika - Új generáció II./8.
13:50 - 14:55

Rosamunde Pilcher: Az elrabolt nyár
14:55 - 16:50

A hosszú út hazáig V./3.
16:50 - 17:55

Amynek ítélve I./3.
17:55 - 18:55

Hetedik mennyország 72.
18:55 - 19:55

Kisvárosi doktor VI./7.
19:55 - 21:00

Rosamunde Pilcher: Angol bor
21:00 - 22:55

A hosszú út hazáig V./3.
22:55 - 00:05

Harry Bosch - A nyomozó III./1.
23:00 - 00:05

Sherlock és Watson III./23.
00:05 - 01:00

Murdoch nyomozó rejtélyei X./17.
01:00 - 02:00

Escobar 26.
02:00 - 02:45

A szomszéd főztje...
02:45 - 06:30

Gyilkos sorok XI./22.
06:30 - 07:30

Gyilkos sorok XII./1.
07:30 - 08:30

MacGyver IV./7.
08:30 - 09:35

Kisvárosi gyilkosságok V./2.
09:35 - 11:45

MacGyver IV./8.
11:45 - 12:50

Bűbájos boszorkák IV./5.
12:50 - 13:50

Született feleségek V./10.
13:50 - 14:50

Született feleségek V./11.
14:50 - 15:55

A Grace klinika III./15.
15:55 - 16:55

Bűbájos boszorkák IV./6.
16:55 - 17:55

Született feleségek V./12.
17:55 - 19:00

Született feleségek V./13.
19:00 - 20:00

Sherlock és Watson III./24.
20:00 - 21:00

Murdoch nyomozó rejtélyei X./18.
21:00 - 22:00

A Grace klinika III./16.
22:00 - 23:00

Harry Bosch - A nyomozó III./2.
23:00 - 00:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

50.hét

RENDELÉS

Az OtthoniTv csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@otthonitv.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.