Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
Bonum
F&H
FixTV
Galaxy4
Hír TV
LifeTv
OzoneTv
Sláger TV
Story4
TV4

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:10

Ma éjszaka
00:10 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:03

Ma éjszaka
05:03 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:33

Nemzeti Sporthíradó
06:33 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:40

Mozogj otthon!
06:40 - 06:50

Ma reggel
06:50 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:17

Ma reggel
07:17 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Ma reggel
08:15 - 08:25

Ma reggel
08:25 - 08:55

Ma délelőtt
08:55 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:12

Ma délelőtt
09:12 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Mozogj otthon!
10:15 - 10:25

Ma délelőtt
10:25 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Kárpát-medence
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Ma délelőtt
11:30 - 11:32

Hírek
11:32 - 11:35

Itthon vagy!
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:41

Nemzeti Sporthíradó
12:41 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:25

Ma délután
13:25 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:25

Most történik
14:25 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Magyar gazda
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:12

Mozogj otthon!
15:12 - 15:20

Most történik
15:20 - 15:30
MEGNÉZEM

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Summa
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:12

Most történik
16:12 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Unió27
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Kék bolygó
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:32

Nemzeti Sporthíradó
18:32 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Magyar gazda
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:17

Angol nyelvű hírek
23:17 - 23:20

Német nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Orosz nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Kínai nyelvű hírek
23:30 - 23:33

Ma éjjel
23:33 - 00:00

Kulisszák mögött - Az A38 hajón: The Royal Freak Out
23:10 - 00:05

Szellemekkel suttogó III./18.
00:05 - 00:50

Született szinglik IV./10.
00:50 - 01:15

KiberMa
01:15 - 01:50

Én vagyok itthon!
01:50 - 02:45

Kulisszák mögött - Az A38 hajón: The Royal Freak Out
02:45 - 04:10

Anya, az állatorvos IV./8.
04:10 - 05:00

A nagy ho-ho-ho horgász I.
05:00 - 05:05

Frakk, a macskák réme I.
05:05 - 05:10

Magyar népmesék VII.
05:10 - 05:20

Mesék Mátyás királyról
05:20 - 05:30

Tickety Toc
05:30 - 05:55

A bűvös körhinta
05:55 - 06:05

A bűvös körhinta
06:05 - 06:15

Póló II.
06:15 - 06:25

Lassie I.
06:25 - 06:45

Alvin és a mókusok III.
06:45 - 07:00

Láng és a szuperverdák II.
07:00 - 07:25

Találd ki, mennyire szeretlek!
07:25 - 07:35

Wissper
07:35 - 07:40

Wissper
07:40 - 07:50

Super Wings - A szárnyalók
07:50 - 08:00

Super Wings - A szárnyalók
08:00 - 08:15

Lilo és Stitch I.
08:15 - 08:35

Dr. Plüssi II.
08:35 - 09:00

Szófia hercegnő III.
09:00 - 09:25

Elena, Avalor hercegnője
09:25 - 09:50

MOUK II.
09:50 - 10:00

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
10:00 - 10:10

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
10:10 - 10:25

Peppa malac IV.
10:25 - 10:30

A bűvös körhinta
10:30 - 10:40

A bűvös körhinta
10:40 - 10:55

A nagy ho-ho-ho horgász I.
10:55 - 11:00

Frakk, a macskák réme I.
11:00 - 11:05

Magyar népmesék VII.
11:05 - 11:15

Mesék Mátyás királyról
11:15 - 11:25

Mondák a Magyar Történelemből
11:25 - 11:35

Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:35 - 11:45

Kérem a következőt II.
11:45 - 11:55

Mézga Aladár különös kalandjai
11:55 - 12:25

Umizoomi csapat IV.
12:25 - 12:45

Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
12:45 - 13:10

M2 matricák - Hevül a vegyület
13:10 - 13:15

Ici-pici cicák
13:15 - 13:20

Ici-pici cicák
13:20 - 13:25

RoboVonatok
13:25 - 13:40

RoboVonatok
13:40 - 13:55

Tündér lilinkók
13:55 - 14:05

Tickety Toc
14:05 - 14:30

Bob, a mester XX.
14:30 - 14:40

Blinky Bill kalandjai a vadonban
14:40 - 14:55

Sammy és barátai I.
14:55 - 15:05

Sammy és barátai I.
15:05 - 15:20

Super Wings - A szárnyalók
15:20 - 15:35
MEGNÉZEM

Super Wings - A szárnyalók
15:35 - 15:45

Wissper
15:45 - 15:50

Wissper
15:50 - 16:00

Gyerekversek
16:00 - 16:04

Hetedhét kaland
16:04 - 16:15

RoboVonatok
16:15 - 16:25

RoboVonatok
16:25 - 16:40

Láng és a szuperverdák II.
16:40 - 17:05

Lilo és Stitch I.
17:05 - 17:25

Dr. Plüssi II.
17:25 - 17:50

Szófia hercegnő IV.
17:50 - 18:15

Elena, Avalor hercegnője
18:15 - 18:40

Blinky Bill kalandjai a vadonban
18:40 - 18:50

Lassie I.
18:50 - 19:15

Alvin és a mókusok III.
19:15 - 19:30

Tündér lilinkók
19:30 - 19:40

MOUK II.
19:40 - 19:50

Peppa malac IV.
19:50 - 19:55

Hetedhét kaland
19:55 - 20:15

Anya, az állatorvos IV./9.
20:15 - 21:10

Én vagyok itthon!
21:10 - 22:05

Családmeséink - a családi talk-show
22:05 - 22:40

A legendák hivatala IV./3.
22:40 - 23:40

Akvárium Stage Pass
23:40 - 00:40

Éji séták és éji alakok
23:45 - 00:40

Hat nővér I.-II./38.
00:40 - 01:30

Hat nővér I.-II./38.
00:45 - 01:35

Rúzs és selyem
01:30 - 02:00

Rúzs és selyem
01:35 - 02:00

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:00 - 02:35

Mesterember
02:35 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Magyar gazda
03:35 - 04:00

Kék bolygó
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Életkerék
06:40 - 07:10

Öt kontinens - Válogatás
07:10 - 07:35

Napi áhítat
07:35 - 07:45

Mozogj otthon!
07:45 - 08:00

Szerelmes földrajz
08:00 - 08:35

Don Matteo VII./5.
08:35 - 09:35

Mámoros szerelem 32.
09:35 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:40

Nemzeti Sporthíradó
12:40 - 12:50

Ő és én
12:50 - 13:00

Ízőrzők - Takarékos konyha 10.
13:00 - 13:30

Tengerek, városok, emberek 19.
13:30 - 14:20

Rex felügyelő I./14.
14:20 - 15:10

Sorsok útvesztője 102.
15:10 - 16:05
MEGNÉZEM

Mámoros szerelem 33.
16:05 - 16:55

Ridikül
16:55 - 17:45

Mozogj otthon!
17:45 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Nemzeti Sporthíradó
18:30 - 18:40

Don Matteo VII./6.
18:40 - 19:40

Rex felügyelő I./15.
19:40 - 20:35

Tejfehér és vérvörös
20:35 - 22:15

Kenó
22:15 - 22:25

Dávid 1.
22:25 - 00:05

Magyar sikerek az olimpiákról
22:00 - 00:05

Magyar sikerek az olimpiákról
00:05 - 02:20

Pecatúra
02:20 - 02:45

Röpte
02:45 - 03:15

Labdarúgás
03:15 - 05:05

Vízilabda
03:45 - 04:45

Vezetők - vezetéstechnika Wéber Gáborral
04:45 - 05:05

Magyar sikerek az olimpiákról
05:05 - 07:05

Labdarúgás
07:05 - 09:05

Labdarúgás
09:05 - 11:00

Labdarúgás
11:00 - 13:00

Lendület
13:00 - 13:30

Röpte
13:30 - 13:55

Góóól
13:55 - 14:30

Magyar sikerek az olimpiákról
14:30 - 16:55
MEGNÉZEM

Magyar sikerek az olimpiákról
16:55 - 19:15

Puskás Akadémia
19:15 - 19:45

Labdarúgás
19:45 - 20:00

Labdarúgás
20:00 - 21:45

Labdarúgás
21:45 - 22:05

Golf magazin
22:05 - 22:30

Magyar sikerek az olimpiákról
22:30 - 00:55

Határtalanul magyar
23:55 - 00:25

Hetedhét kaland
00:25 - 00:35

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:35 - 00:40

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:40 - 00:50

Kalandozások a világjáró nagypapával
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:15

Angol nyelvű hírek
01:15 - 01:20

Szenes Iván emlékkoncert 2018./4.
01:20 - 02:15

Székács a köbön
02:15 - 03:45

Itthon vagy!
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:25 - 05:50

Multiverzum - A tudomány határtalan!
05:50 - 06:20

Kárpát-medence
06:20 - 06:45

Kék bolygó
06:45 - 07:10

Jó ebédhez szól a nóta
07:10 - 07:35

Jó ebédhez szól a nóta
07:35 - 08:05

Német nyelvű hírek
08:05 - 08:10

Orosz nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Kínai nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Isten kezében
08:20 - 08:50

Katolikus krónika
08:50 - 09:15

Tanúságtevők
09:15 - 09:45

Mindenki Akadémiája
09:45 - 10:15

MMA portrék
10:15 - 11:10

Angol nyelvű hírek
11:10 - 11:20

Mozogj otthon!
11:20 - 11:30

A nagy varázslat
11:30 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Életkerék
13:20 - 13:45

Öt kontinens - Válogatás
13:45 - 14:15

Család-barát
14:15 - 15:50
MEGNÉZEM

Mozogj otthon!
15:50 - 16:05

Püspökkenyér
16:05 - 16:35

Multiverzum - A tudomány határtalan!
16:35 - 17:05

Kárpát-medence
17:05 - 17:30

Ízőrzők
17:30 - 18:05

Ízőrzők
18:05 - 18:35

Itthon vagy!
18:35 - 19:00

Jó ebédhez szól a nóta
19:00 - 19:25

Jó ebédhez szól a nóta
19:25 - 20:00

Önök kérték
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Ridikül
21:35 - 22:30

Hogy volt?!
22:30 - 23:25

Hagyaték
23:25 - 23:55

Határtalanul magyar
23:55 - 00:30

Nagyok
23:55 - 00:20

Opera Café
00:20 - 00:50

A maffia parancsára
00:50 - 02:30

Minden áldott reggel
02:30 - 04:20

Magyar Krónika
04:20 - 04:50

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Századfordító magyarok
06:00 - 07:00

Magyar Krónika
07:00 - 07:25

Vers mindenkinek
07:25 - 07:30

Mindenki Akadémiája
07:30 - 08:00

Alsós - Sulikalandok 1. osztályosoknak
08:00 - 08:15

Alsós - Sulikalandok 2. osztályosoknak
08:15 - 08:30

Felsős
08:30 - 09:00

Felsős
09:00 - 09:30

Felsős
09:30 - 10:00

Felsős
10:00 - 10:30

Felsős
10:30 - 11:00

Felsős
11:00 - 11:30

Szólalj meg! - angolul
11:30 - 11:45

Szólalj meg! - angolul
11:45 - 12:00

Szólalj meg! - oroszul
12:00 - 12:05

Szólalj meg! - oroszul
12:05 - 12:10

Szólalj meg! - oroszul
12:10 - 12:15

Szólalj meg! - oroszul
12:15 - 12:20

Szólalj meg! - oroszul
12:20 - 12:30

Mindenki Akadémiája
12:30 - 13:00

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
13:00 - 13:25

MMA portrésorozat
13:25 - 14:20

Mesterember
14:20 - 14:45

Mozogj otthon!
14:45 - 15:00

Alsós - Sulikalandok 1. osztályosoknak
15:00 - 15:15

Alsós - Sulikalandok 2. osztályosoknak
15:15 - 15:30
MEGNÉZEM

Felsős
15:30 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:30

Felsős
16:30 - 17:00

Felsős
17:00 - 17:30

Felsős
17:30 - 18:00

Mesterember
18:00 - 18:30

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
18:30 - 19:00

Magyar Krónika
19:00 - 19:30

Nagyok
19:30 - 19:55

Vers mindenkinek
19:55 - 20:00

Mindenki Akadémiája
20:00 - 20:30

Csontváry
20:30 - 22:15

Vers mindenkinek
22:15 - 22:20

Szerkeszti a színész
22:20 - 23:20

MMA portrésorozat
23:20 - 00:15

Délelőtt - Communio
23:10 - 01:30

EWTN hírnök
01:30 - 01:55

Programajánló
01:55 - 02:00

Magazin
02:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Magazin
04:00 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Magazin
06:00 - 07:00

Szentmise élő közvetítés
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise élő közvetítés
08:30 - 09:10

Délelőtt - Communio
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 12:40

Szeretve szeretni
12:40 - 13:00

Magazin
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság órája
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Magazin
21:00 - 21:57

Programajánló
21:57 - 22:10

Délelőtt - Communio
22:10 - 00:30

Hodula Tamás
00:00 - 00:30

Trout Area a Varivasszal.
00:30 - 01:00

Delphin
01:00 - 01:30

Carp Zoom
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Energofish magazin 42. rész
03:30 - 04:00

Decathlon
04:00 - 04:30

Carp Zoom
04:30 - 05:00

Halmi Péter Pál
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

Walter megoldások
06:30 - 07:00

Fogd meg, és engedd vissza!
07:00 - 07:30

TOPMIX TV
07:30 - 08:00

Haldorádó
08:00 - 08:30

Horgásztúrák
08:30 - 09:00

Hajós horgászat Barhammal
09:00 - 09:30

Hodula Fishing
09:30 - 10:00

Finomszerelések horgászat a Colmic-csal
10:00 - 10:30

Delphin
10:30 - 11:00

A halak nem mesélnek
11:00 - 11:30

Halimádók konyhája- Ránki Andrással, az Alma együttesből
11:30 - 12:00

Hírös Yacht
12:00 - 12:30

Trout Area a Varivasszal.
12:30 - 13:00

TOPMIX TV
13:00 - 13:30

Carp Zoom
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Lizenbold szarvasbika vadászat Telkibánya határában
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30
MEGNÉZEM

Walter megoldások
15:30 - 16:00

Óriás pontyok
16:00 - 16:30

Óriás pontyok
16:30 - 17:00

Hajós horgászat Barhammal
17:00 - 17:30

Horgásztúrák
17:30 - 18:00

TopBaits
18:00 - 18:30

A zsákmány nyomában
18:30 - 19:00

Blaumann Ödön
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

Valódi legyes horgászat
20:00 - 20:30

Don Carp Lake
20:30 - 21:00

Carp Zoom
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Takács Viktor
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

Pikkely rám
23:00 - 23:30

Tavi horgászat Bokor Károllyal
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Doku-line
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Smaragdút
10:00 - 11:00

Sporttárs
11:00 - 11:40

Megyei Híradó
11:40 - 12:20

Betondzsungel
12:20 - 12:30

Kertszépítők
12:30 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

FIX Magazin
14:30 - 15:30
MEGNÉZEM

Sztárportré
15:30 - 16:00

KonyhaTV
16:00 - 17:00

Édes2es
17:00 - 18:00

Betondzsungel
18:00 - 18:10

TECHMANIA
18:10 - 18:25

Restart Extra
18:25 - 20:00

Gázfröccs
20:00 - 20:30

Célkeresztben
20:30 - 21:00

Enigma
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Poirot-novellák 28.
23:05 - 00:15

Dr. Blake I./9.
00:15 - 01:25

Harry Bosch - A nyomozó I./9.
01:25 - 02:15

Poirot-novellák 28.
02:15 - 03:05

Kisvárosi gyilkosságok XVII./4.
03:05 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 06:30

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen I./2.
06:30 - 07:25

Poirot - A harmadik lány
07:25 - 09:25

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen I./3.
09:25 - 10:25

Kisvárosi gyilkosságok XVIII./1.
10:25 - 12:30

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./10.
12:30 - 13:35

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./11.
13:35 - 14:40

Poirot - Randevú a halállal
14:40 - 16:50
MEGNÉZEM

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./12.
16:50 - 17:55

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./13.
17:55 - 18:50

Kisvárosi gyilkosságok V./3.
18:50 - 21:00

Dr. Blake I./10.
21:00 - 22:05

Harry Bosch - A nyomozó I./10.
22:05 - 23:05

Poirot-novellák 29.
23:05 - 00:15

Híradó
00:00 - 00:25

Sporthírek
00:25 - 00:30

Plusz-mínusz
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Hírek
02:00 - 02:05

Keménymag
02:05 - 03:00

Magyarország élőben extra
03:00 - 03:20

Magyarország élőben
03:20 - 03:40

Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 - 04:00

Soroló
04:00 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 05:00

Publi café
05:00 - 05:30

Háttérkép
05:30 - 06:00

Főhős International
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Plusz-mínusz
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Magyarország élőben extra
08:05 - 08:30

Magyarország élőben
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Publi café
09:05 - 09:30

Háttérkép
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Főhős International
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Garázs
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Kettesben
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Csörte
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30
MEGNÉZEM

5 kedvenc
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Globál extra
16:05 - 16:30

Címlap
16:30 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Plusz-mínusz
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Sporthírek
18:25 - 18:30

Magyarország élőben extra
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

5 kedvenc
20:05 - 20:30

Informátor
20:30 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Troll
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Plusz-mínusz
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Magyarország élőben extra
23:05 - 23:30

Magyarország élőben
23:30 - 00:00

Vörös cipellők 56.
23:35 - 00:10

Cirque du Soleil 3.
00:10 - 02:10

Vörös cipellők 55.
02:10 - 02:40

Vörös cipellők 56.
02:40 - 03:10

Férfi titkok Várkonyi Andinál I./7.
03:10 - 04:00

Válogatás a Life TV új műsoraiból
04:00 - 06:00

Nyugi! Köztünk marad... II./5.
06:00 - 07:00

Nyugi! Köztünk marad... II./19.
07:00 - 08:00

Hűtlenségem története 5.
08:00 - 08:30

Hűtlenségem története 6.
08:30 - 09:00

Backstage I./1.
09:00 - 10:00

Férfi titkok Várkonyi Andinál I./4.
10:00 - 11:00

Férfi titkok Várkonyi Andinál I./7.
11:00 - 12:00

Lélekközösség Peller Mariannal I./5.
12:00 - 13:00

Főzz, tálalj, fotózz! I./9.
13:00 - 13:30

Borjour I./4.
13:30 - 14:00

Viktória 21.
14:00 - 15:00

Viktória 22.
15:00 - 16:00
MEGNÉZEM

Nyugi! Köztünk marad... II./19.
16:00 - 17:00

Dynamo - varázslat a világ körül I./2.
17:00 - 18:00

Hűtlenségem története 5.
18:00 - 18:30

Hűtlenségem története 6.
18:30 - 19:00

Viktória 23.
19:00 - 20:00

Viktória 24.
20:00 - 21:00

#zeneazkell 17.
21:00 - 22:00

Nyugi! Köztünk marad... II./20.
22:00 - 23:00

Vörös cipellők 57.
23:00 - 23:35

Vörös cipellők 58.
23:35 - 00:10

Hasznos hulladék II./19.
00:00 - 01:00

Ilyen lesz a jövőnk!? 4.
01:00 - 02:00

Egyenlítő 105.
02:00 - 02:50

Egyenlítő 103.
02:50 - 03:40

Ozone Night Loop
03:40 - 06:00

Egyenlítő 105.
06:00 - 07:00

Egyenlítő 107.
07:00 - 08:00

Szórakoztató tudomány I./5.
08:00 - 08:30

Szórakoztató tudomány I./6.
08:30 - 09:00

Szórakoztató tudomány I./7.
09:00 - 09:30

Szórakoztató tudomány I./8.
09:30 - 10:00

Raktárvadászok I./7.
10:00 - 10:30

Raktárvadászok I./8.
10:30 - 11:00

Ilyen lesz a jövőnk!? 20.
11:00 - 12:00

Egyenlítő 107.
12:00 - 13:00

A nagy fafilm
13:00 - 14:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! IV./4.
14:00 - 14:30

Jövőkép 1.
14:30 - 15:00

Ilyen lesz a jövőnk!? 4.
15:00 - 16:00
MEGNÉZEM

Raktárvadászok I./7.
16:00 - 16:30

Raktárvadászok I./8.
16:30 - 17:00

Egyenlítő 108.
17:00 - 18:00

Hasznos hulladék II./19.
18:00 - 19:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! IV./3.
19:00 - 19:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! IV./4.
19:30 - 20:00

Raktárvadászok I./9.
20:00 - 20:30

Raktárvadászok I./10.
20:30 - 21:00

Hasznos hulladék II./20.
21:00 - 22:00

Ilyen lesz a jövőnk!? 5.
22:00 - 23:00

Egyenlítő 108.
23:00 - 00:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

Ez ma a sláger
01:00 - 02:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
02:00 - 03:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
03:00 - 04:00

Nóta TV - Magyar nóták
04:00 - 05:00

Ez ma a sláger
05:00 - 05:55

Reggeli vigadó
05:55 - 06:55

Reggeli vigadó
06:55 - 07:55

Zenegasztro
07:55 - 08:55

Reggeli vigadó
08:55 - 09:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
09:55 - 10:55

Teleshop
10:55 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 12:55

Zeneposta
12:55 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:55
MEGNÉZEM

Ez ma a sláger
15:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

Drága családom - Az Emilio Família
18:55 - 19:55

Pertu Parti
19:55 - 20:55

Esti vigadó
20:55 - 21:55

Bailando
21:55 - 22:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
22:55 - 23:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

A szerelem nevében 127.
23:55 - 00:55

A szerelem nevében 128.
00:55 - 01:55

Álomhajó 37.
01:55 - 03:30

A szomszéd főztje...
03:30 - 05:25

Lakosztály
05:25 - 05:50

Amynek ítélve II./14.
05:50 - 06:50

Hetedik mennyország 5.
06:50 - 07:50

Hetedik mennyország 6.
07:50 - 08:45

Álomhajó - Utazás a boldogságba: Nászút Hawaiira
08:45 - 10:45

Ötcsillagos szerelem I./6.
10:45 - 11:50

Rosamunde Pilcher: A szerelem szárnyai
11:50 - 13:50

Ötcsillagos szerelem I./7.
13:50 - 14:50

Édenkertünk Írországban - Új idők
14:50 - 16:50
MEGNÉZEM

Kisvárosi doktor VII./16.
16:50 - 17:55

Hetedik mennyország 7.
17:55 - 18:55

Hetedik mennyország 8.
18:55 - 19:55

Kisvárosi doktor I./1.
19:55 - 21:00

Rosamunde Pilcher: A lordok nem hazudnak
21:00 - 22:55

Amynek ítélve II./14.
22:55 - 23:55

A szerelem nevében 129.
23:55 - 00:55

Murdoch nyomozó rejtélyei VII./8.
00:00 - 01:00

MacGyver IV./15.
01:00 - 02:00

Sherlock és Watson V./2.
02:00 - 02:45

Bűbájos boszorkák I./16.
02:45 - 03:45

A szomszéd főztje...
03:45 - 05:40

Gyilkos sorok X./13.
05:40 - 06:40

Gyilkos sorok X./14.
06:40 - 07:40

MacGyver IV./15.
07:40 - 08:45

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./10.
08:45 - 09:45

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./11.
09:45 - 10:50

Sherlock és Watson V./2.
10:50 - 11:50

Bűbájos boszorkák I./16.
11:50 - 12:50

Született feleségek II./6.
12:50 - 13:50

Született feleségek II./7.
13:50 - 14:55

A Grace klinika II./18.
14:55 - 15:55
MEGNÉZEM

A Grace klinika II./19.
15:55 - 16:55

Bűbájos boszorkák I./17.
16:55 - 17:55

Született feleségek II./8.
17:55 - 19:00

Született feleségek II./9.
19:00 - 20:00

Sherlock és Watson V./3.
20:00 - 21:00

Murdoch nyomozó rejtélyei VII./9.
21:00 - 22:00

A Grace klinika II./20.
22:00 - 23:00

A Grace klinika II./21.
23:00 - 00:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

22.hét

RENDELÉS

Az OtthoniTv csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

ON
LINE

email: irjalnekunk@otthonitv.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.