Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
Hír TV
Bonum
F&H
FixTV
Galaxy4
LifeTv
OzoneTv
Sláger TV
Story4
TV4

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:10

Ma éjszaka
00:10 - 00:55

Ma éjszaka
00:55 - 02:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:03

Ma éjszaka
05:03 - 05:50

Ma reggel
05:50 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:37

Nemzeti Sporthíradó
06:37 - 06:40

Ma reggel
06:40 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 08:52

Ma reggel
08:52 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Most történik
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Ma délelőtt
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Most történik
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Unió27
10:33 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Most történik
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Élő egyház
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:25

Ma délután
13:25 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:25

Most történik
14:25 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Esély
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Unió27
15:33 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Kék bolygó
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Most történik
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Család'21
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:40

Ma este
18:40 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Unió27
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:40

Ma éjjel
23:40 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán
23:15 - 00:10

Odaát X./7.
00:10 - 01:00

Daredevil I./5.
01:00 - 02:00

Én vagyok itt!
02:00 - 02:55

Az A38 Hajó színpadán
02:55 - 04:10

Violetta III./35.
04:10 - 05:00

A nagy ho-ho-ho horgász II.
05:00 - 05:05

Varjúdombi mesék
05:05 - 05:15

Töf-Töf elefánt III.
05:15 - 05:20

Mekk Elek az ezermester
05:20 - 05:30

Rubi Szivárványiában
05:30 - 05:45

Rubi Szivárványiában
05:45 - 05:55

Tickety Toc
05:55 - 06:20

A Fikszik
06:20 - 06:25

Láng és a szuperverdák III.
06:25 - 06:50

Denver, az utolsó dinoszaurusz
06:50 - 07:00

Super Wings - A szárnyalók II.
07:00 - 07:15

Super Wings - A szárnyalók II.
07:15 - 07:30

Maja, a méhecske
07:30 - 07:40

Ici-pici cicák
07:40 - 07:45

Ici-pici cicák
07:45 - 07:55

Mouk I.
07:55 - 08:05

Mouk I.
08:05 - 08:20

Miles a jövőből I.
08:20 - 08:40

A Büszke birtok oroszlán őrsége III.
08:40 - 09:05

Mickey egér játszótere II.
09:05 - 09:30

Jake és Sohaország kalózai I.
09:30 - 09:55

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
09:55 - 10:00

Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
10:00 - 10:05

Katuri II.
10:05 - 10:10

Wissper II.
10:10 - 10:20

Tickety Toc
10:20 - 10:45

A nagy ho-ho-ho horgász II.
10:45 - 10:50

Varjúdombi mesék
10:50 - 11:00

Töf-Töf elefánt III.
11:00 - 11:05

Mekk Elek az ezermester
11:05 - 11:15

Pityke
11:15 - 11:25

Magyar népmesék V.
11:25 - 11:35

Kérem a következőt I.
11:35 - 11:45

Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai
11:45 - 12:10

Az ifjú Robin Hood kalandjai II.
12:10 - 12:25

Az ifjú Robin Hood kalandjai II.
12:25 - 12:35

Dzsungelbanda - Mentés indul! II.
12:35 - 12:45

Dzsungelbanda - Mentés indul! II.
12:45 - 13:00

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
13:00 - 13:05

Kismackó kalandjai
13:05 - 13:15

Kismackó kalandjai
13:15 - 13:20

Lassie I.
13:20 - 13:45

Dibi varázslatai
13:45 - 14:00

Moncsicsik II.
14:00 - 14:10

Moncsicsik II.
14:10 - 14:20

Csepp barát
14:20 - 14:30

Luna Petunia I.
14:30 - 14:40

Apollo és a csodabogarak
14:40 - 14:55

Franklin és barátai III.
14:55 - 15:20

Mouk I.
15:20 - 15:30

Mouk I.
15:30 - 15:45

Ici-pici cicák
15:45 - 15:50

Ici-pici cicák
15:50 - 15:55

Gyerekversek
15:55 - 16:00

Hetedhét kaland
16:00 - 16:10

Lassie I.
16:10 - 16:35

Super Wings - A szárnyalók II.
16:35 - 16:50

Super Wings - A szárnyalók II.
16:50 - 17:05

Miles a jövőből I.
17:05 - 17:25

A Büszke birtok oroszlán őrsége III.
17:25 - 17:50

Mickey egér játszótere II.
17:50 - 18:10

Jake és Sohaország kalózai I.
18:10 - 18:35

Geronimo Stilton I.
18:35 - 19:00

Dibi varázslatai
19:00 - 19:10

Denver, az utolsó dinoszaurusz
19:10 - 19:20

Moncsicsik II.
19:20 - 19:30

Moncsicsik II.
19:30 - 19:45

Wissper II.
19:45 - 19:50

Hetedhét kaland
19:50 - 20:10

Megtalálsz Párizsban I./9.
20:10 - 20:35

KiberMa
20:35 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:15

Daredevil I./6.
22:15 - 23:10

Kulisszák mögött - Az A38 Hajón: Szalóki Ági
23:10 - 00:05

Don Matteo IX./15.
23:45 - 00:45

4 összeesküvő és 1 temetés VII./.2.
00:45 - 01:40

Rúzs és selyem
01:40 - 02:10

Fülszöveg
02:10 - 02:40

Mesterember
02:40 - 03:05

Magyar Krónika
03:05 - 03:35

Kárpát-medence
03:35 - 03:55

Világ
03:55 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Édes anyanyelvünk
04:25 - 04:30

Család-barát
04:30 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:40

Kenó
06:40 - 06:45

Rondó
06:45 - 07:40

Mozogj otthon!
07:40 - 07:50

Ridikül
07:50 - 08:45

Alpesi őrjárat II./16.
08:45 - 09:45

Isztambuli menyasszony I./24.
09:45 - 10:35

Család-barát
10:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55

Europa A la Carte 13.
12:55 - 13:30

Sorsok útvesztője 259.
13:30 - 14:20

Almárium
14:20 - 15:15

Rex Rómában XV./5.
15:15 - 16:10

Brown atya III./13.
16:10 - 17:05

Ridikül
17:05 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:45

Isztambuli menyasszony I./25.
18:45 - 19:35

Rex Rómában XV./6.
19:35 - 20:30

Bagi Nacsa Orfeuma
20:30 - 21:30

Sobri 2.
21:30 - 22:30

Munkaügyek - IrReality Show 34.
22:30 - 22:55

Kenó
22:55 - 23:05

Magasiskola
23:05 - 00:30

Kézilabda
22:25 - 00:10

Vízilabda
00:10 - 01:25

Kosárlabda
01:25 - 03:15

Kézilabda magazin
03:15 - 04:10

Pecatúra
04:10 - 04:35

Hajime
04:35 - 05:05

Múlt és Jelen
05:05 - 05:30

Múlt és Jelen
05:20 - 05:45

Góóól!
05:30 - 06:30

Góóól!
05:45 - 06:30

Sporthíradó
06:30 - 07:00

Sporthíradó
07:00 - 07:45

Hosszú Katinka
07:25 - 07:45

Labdarúgás
07:45 - 09:25

Kerékpártúra
09:25 - 10:00

Sporthíradó
10:00 - 10:30

Kosárlabda
10:30 - 12:15

Pecatúra
12:15 - 13:00

Sporthíradó
13:00 - 13:05

Kézilabda
13:05 - 14:55

Skipper
14:55 - 15:25

Kézilabda
15:25 - 16:10

Sporthíradó
16:10 - 17:05

Napos Oldal - DTVK
17:05 - 17:40

Felvezető műsor
17:40 - 17:55

Kézilabda
17:55 - 19:30

Értékelő műsor
19:30 - 20:00

Felvezető műsor
20:00 - 20:25

Kézilabda
20:25 - 22:00

Értékelő műsor
22:00 - 22:15

Sporthíradó
22:15 - 22:40

Kézilabda
22:40 - 00:25

Librettó
23:15 - 00:15

Ez itt a kérdés
00:15 - 01:10

Vers mindenkinek
01:10 - 01:15

A NAGYOK
01:15 - 01:45

Két félidő a pokolban
01:45 - 04:05

Operaláz - Az Operaház titkai és újjászületése 25.
04:05 - 04:35

Opera Cafe
04:35 - 05:00

Multiverzum
05:00 - 05:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
05:30 - 06:00

Librettó
06:00 - 07:00

Ez itt a kérdés
07:00 - 07:50

Vers mindenkinek
07:50 - 08:00

Szólalj meg! - angolul
08:00 - 08:15

Szólalj meg! - spanyolul
08:15 - 08:20

Szólalj meg! - spanyolul
08:20 - 08:25

Szólalj meg! - spanyolul
08:25 - 08:40

Mindenki Akadémiája
08:40 - 09:10

A fegyverek története 8.
09:10 - 10:10

A világ madártávlatból V./13.
10:10 - 10:40

A világ madártávlatból V./14.
10:40 - 11:15

Hogy vagytok tük es... - Moldvai csángó-magyar iskolák 1948-1959
11:15 - 12:10

Felsős
12:10 - 12:45

Koronás sas 76.
12:45 - 13:05

Átjáró
13:05 - 13:40

Machita
13:40 - 15:25

Az idő örvényében 9.
15:25 - 15:55

Csikósok robogón és lóháton
15:55 - 16:55

Koronás sas 77.
16:55 - 17:20

Vers mindenkinek
17:20 - 17:30

A fegyverek története 9.
17:30 - 18:30

Ön is tudja? - műveltségi vetélkedő
18:30 - 19:00

Librettó
19:00 - 20:00

Ez itt a kérdés
20:00 - 21:00

Indokína
21:00 - 23:35

Librettó
23:35 - 00:35

Hagyaték
00:00 - 00:35

Hetedhét kaland
00:35 - 00:45

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:45 - 00:50

M2 matricák - Ha nagy leszek...
00:50 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:30

Meseautó
01:30 - 03:00

Szeptember végén
03:00 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:20

Német nyelvű hírek
05:20 - 05:25

Orosz nyelvű hírek
05:25 - 05:30

Kínai nyelvű hírek
05:30 - 05:35

Itthon vagy!
05:35 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:50

Sporthírek
00:50 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Magyarország élőben
02:00 - 02:30

Plusz-mínusz
02:30 - 03:00

Televíziós vásárlási műsorablak
03:00 - 03:20

Globál
03:20 - 03:40

Garázs
03:40 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 04:40

Magyarország élőben extra
04:40 - 05:00

Paletta
05:00 - 05:30

Publi café
05:30 - 06:30

Globál
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Sporthírek
07:25 - 07:30

Plusz-mínusz
07:30 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:30

Magyarország élőben extra
08:30 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:30

Magyarország élőben
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Magyarország élőben extra
11:05 - 11:30

Az Operatív Törzs élő sajtótájékoztatója
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Plusz-mínusz
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Vetítő: Isonzótól Piaveig 2. rész
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Magyarország élőben
14:05 - 14:30

Paletta
14:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Európai Híradó
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Csörte
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Plusz-mínusz
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Magyarország élőben extra
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Magyarország élőben
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Címlap
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Háttérkép
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:50

Sporthírek
22:50 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Emlékmű helyett - Vaszi Jánoska emlékére
23:05 - 00:00

Délelőtt
22:00 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:55

Időjárás előrejelzés
00:55 - 01:00

EWTN Pro-Life Weekly
01:00 - 02:00

EWTN News Nightly;
02:00 - 02:30

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
02:30 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:55

Időjárás előrejelzés
03:55 - 04:00

EWTN - katolikus.tv
04:00 - 05:00

EWTN - katolikus.tv
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 06:00

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
06:00 - 07:00

Szentmise
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:55

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtt
09:30 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:55

Időjárás előrejelzés
11:55 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Szentmise
12:05 - 12:40

Angelica anya tanítása - Mother Angelica Live Classics;
12:40 - 13:00

EWTN - katolikus.tv
13:00 - 13:40

Vatikáni Rádió magyar műsora
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:55

Időjárás előrejelzés
15:55 - 16:00

Rosarium - világosság rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok az evangéliumról
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

EWTN - katolikus.tv
18:00 - 19:00

EWTN - katolikus.tv
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:55

Időjárás előrejelzés
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

EWTN - katolikus.tv
21:00 - 22:00

Venite Adoremus, Szentségimádás
22:00 - 23:00

Délelőtt
23:00 - 01:30

Haldorádó
00:00 - 00:30

Hodula Fishing
00:30 - 01:00

III. Halcatraz
01:00 - 01:30

Tavi horgászat Bokor Károllyal
01:30 - 02:00

Vadászláz- Ismerkedés a nagyragadozó helyzettel
02:00 - 02:30

Zerge- és őzbakvadászat 2015 1. rész
02:30 - 03:00

Zerge- és őzbakvadászat 2015 2. rész
03:00 - 03:30

Big Angry Fish
03:30 - 04:00

Big Angry Fish
04:00 - 04:30

Daiwa Advantage
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Ötödik társasági vadászrandevú
05:30 - 06:00

J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adrien
06:00 - 06:30

Feedermánia
06:30 - 07:00

A Szűcsi tó titkai
07:00 - 07:30

Feedermánia
07:30 - 08:00

Horgászat határok nélkül
08:00 - 08:30

Pontyok háborúja 10.
08:30 - 09:00

Horgászat Des Taylorral
09:00 - 09:30

Horgászat határok nélkül
09:30 - 10:00

F&H Events
10:00 - 10:30

Halimádók konyhája
10:30 - 11:00

Vízvonalban
11:00 - 11:30

Daiwa Advantage
11:30 - 12:00

Decathlon
12:00 - 12:30

Hodula Fishing
12:30 - 13:00

III. Halcatraz
13:00 - 13:30

Tavi horgászat Bokor Károllyal
13:30 - 14:00

Vadászláz- Ismerkedés a nagyragadozó helyzettel
14:00 - 14:30

Zerge- és őzbakvadászat 2015 1. rész
14:30 - 15:00

Zerge- és őzbakvadászat 2015 2. rész
15:00 - 15:30

Valódi legyes horgászat
15:30 - 16:00

Egy sporthorgász naplója
16:00 - 16:30

Egy sporthorgász naplója
16:30 - 17:00

Horgászat Des Taylorral
17:00 - 17:30

Pontyok háborúja 11.
17:30 - 18:00

Halimádók konyhája
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Energofish magazin 48. rész
19:30 - 20:00

Két gourmet horgász
20:00 - 20:30

Delphin
20:30 - 21:00

Világ körüli horgászat Ardy Veltkamp-pal
21:00 - 21:30

Vadászok konyhája
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Vadászláz
22:30 - 23:00

The Big Fish Off 3. évad 5. rész I.
23:00 - 23:30

The Big Fish Off 3. évad 5. rész II.
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

FIX Magazin
09:00 - 10:00

Cover Hour
10:00 - 11:00

Zöldövezet
11:00 - 11:30

Kertszépítők
11:30 - 12:00

Vény Nélkül
12:00 - 12:30

Creative Chef
12:30 - 13:00

Restart
13:00 - 14:00

Célkeresztben
14:00 - 14:30

SzemeSZTEr
14:30 - 15:00

Gázfröccs
15:00 - 15:30

Megyei Híradó
15:30 - 16:10

GazadaságTV
16:10 - 16:25

Sztárporté
16:25 - 16:55

KonyhaTV
16:55 - 17:25

NovumTV
17:25 - 17:55

GazdaságTV
17:55 - 18:10

Honvéd7
18:10 - 18:25

Restart
18:25 - 19:25

TECHMANIA
19:25 - 19:40

Üzletről 30 percben
19:40 - 20:10

Üzleti Negyed
20:10 - 21:40

Épí-tech
21:40 - 22:15

Ámor
22:15 - 23:15

Game On - Let's Play
23:15 - 23:45

Kata Könyvespolca
23:45 - 00:00

Poirot-novellák 12.
23:15 - 00:20

Harry Bosch - A nyomozó III./1.
00:20 - 01:25

Dr. Blake IV./5.
01:25 - 02:25

Poirot-novellák 12.
02:25 - 03:20

Escobar 8.
03:20 - 04:10

Kisvárosi gyilkosságok VI./1.
04:10 - 06:30

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen I./12.
06:30 - 07:25

Miss Marple: Végtelen éjszaka
07:25 - 09:25

Doyle és Doyle - Ketten bevetésen II./1.
09:25 - 10:25

Kisvárosi gyilkosságok VI./2.
10:25 - 12:30

Murdoch nyomozó rejtélyei I./8.
12:30 - 13:35

Murdoch nyomozó rejtélyei I./9.
13:35 - 14:40

MacGyver V./16.
14:40 - 15:45

MacGyver V./17.
15:45 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei I./10.
16:50 - 17:55

Murdoch nyomozó rejtélyei I./11.
17:55 - 18:55

Poirot: A titokzatos kék vonat
18:55 - 21:00

Kisvárosi gyilkosságok XI./4.
21:00 - 23:15

Poirot-novellák 13.
23:15 - 00:20

Vörös cipellők I./45.
00:00 - 00:30

Vörös cipellők I./46.
00:30 - 01:15

Született Álmodozó 42.
01:15 - 02:10

Mr. Wrong 10.
02:10 - 02:55

Női titkok Várkonyi Andinál I./4.
02:55 - 03:40

Keverd újra, Buday! I.
03:40 - 05:00

Teleshop
05:00 - 06:00

Nyugi! Köztünk marad... I./36.
06:00 - 07:00

Női titkok Várkonyi Andinál I./5.
07:00 - 08:00

Vacsorakirály 39.
08:00 - 09:00

Teleshop
09:00 - 11:00

Raktárvadászok II./7.
11:00 - 11:30

Raktárvadászok II./8.
11:30 - 12:00

Zálogkirályok III./5.
12:00 - 12:30

Zálogkirályok III./6.
12:30 - 13:00

Mr. Wrong 10.
13:00 - 14:00

Elsöprő szerelem I./21.
14:00 - 15:00

Vacsorakirály 13.
15:00 - 16:00

A szerelem íze I./34.
16:00 - 17:00

Raktárvadászok VII./17.
17:00 - 17:30

Raktárvadászok VII./18.
17:30 - 18:00

Zálogkirályok III./7.
18:00 - 18:30

Zálogkirályok III./8.
18:30 - 19:00

Vacsorakirály 14.
19:00 - 20:00

Mr. Wrong 11.
20:00 - 21:00

Elsöprő szerelem I./22.
21:00 - 22:00

Bréking I./10.
22:00 - 23:00

Vörös cipellők I./51.
23:00 - 23:30

Vörös cipellők I./52.
23:30 - 00:00

Eszeveszett száguldás V./5.
00:00 - 00:30

Eszeveszett száguldás V./6.
00:30 - 01:00

Ozone Utazás II./8.
01:00 - 02:00

A NASA X-aktái I./5.
02:00 - 02:45

A szépség rabszolgái II./1.
02:45 - 03:10

A szépség rabszolgái II./2.
03:10 - 03:35

Eszeveszett száguldás II./5.
03:35 - 04:00

Eszeveszett száguldás II./6.
04:00 - 04:25

Hogyan készül? Megmutatjuk! I./33.
04:25 - 04:50

Hogyan készül? Megmutatjuk! I./34.
04:50 - 05:10

Ozone Utazás II./8.
05:10 - 06:00

Élő örökség 11.
06:00 - 06:30

Építészet XXI 44.
06:30 - 07:00

Ozone Univerzum I./9.
07:00 - 07:30

Ozone Univerzum I./10.
07:30 - 08:00

Ozone Utazás II./9.
08:00 - 09:00

Teleshop
09:00 - 12:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! II./9.
12:00 - 12:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! II./10.
12:30 - 13:00

Eltűnt I./2.
13:00 - 14:00

Raktárvadászok VII./22.
14:00 - 14:30

Raktárvadászok VII./23.
14:30 - 15:00

Zálogkirályok III./11.
15:00 - 15:30

Zálogkirályok III./12.
15:30 - 16:00

Josh Garcia, a világutazó I./15.
16:00 - 16:30

Josh Garcia, a világutazó I./16.
16:30 - 17:00

Hasznos hulladék II./19.
17:00 - 18:00

A NASA X-aktái I./6.
18:00 - 19:00

Zálogkirályok III./11.
19:00 - 19:30

Zálogkirályok III./12.
19:30 - 20:00

Zálogkirályok III./13.
20:00 - 20:30

Zálogkirályok IV./1.
20:30 - 21:00

Raktárvadászok VII./24.
21:00 - 21:30

Raktárvadászok VII./25.
21:30 - 22:00

Eltűnt I./7.
22:00 - 23:00

A szépség rabszolgái II./3.
23:00 - 23:30

A szépség rabszolgái II./4.
23:30 - 00:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

Ez ma a sláger
01:00 - 02:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
02:00 - 03:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
03:00 - 04:00

Nóta TV - Magyar nóták
04:00 - 05:00

Ez ma a sláger
05:00 - 05:55

Reggeli vigadó
05:55 - 06:55

Reggeli vigadó
06:55 - 07:55

Sztár-Like
07:55 - 08:55

Reggeli vigadó
08:55 - 09:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
09:55 - 10:55

Teleshop
10:55 - 12:00

Magyar Sláger
12:00 - 12:55

Magyar Sláger
12:55 - 14:00

Teleshop
14:00 - 14:30

Délutáni vigadó
14:30 - 15:55

Ez ma a sláger
15:55 - 17:55

Zenegasztro
17:55 - 18:55

Drága családom - Az Emilio Família
18:55 - 19:55

BÓDI BULI
19:55 - 20:55

Esti vigadó
20:55 - 21:55

No Para Karaoke
21:55 - 22:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
22:55 - 23:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

Amynek ítélve III./10.
23:55 - 00:55

Hetedik mennyország 38.
00:55 - 01:55

Bűbájos boszorkák VIII./16.
01:55 - 02:35

A szomszéd főztje...
02:35 - 05:15

Lakosztály
05:15 - 05:40

Anya, az állatorvos III./1.
05:40 - 06:45

Klinika - Új generáció I./27.
06:45 - 07:50

Gyilkos sorok XII./3.
07:50 - 08:50

Álomhajó 85.
08:50 - 10:50

Kisvárosi doktor III./2.
10:50 - 11:55

Inga Lindström: Rasmus és Johanna
11:55 - 13:55

Paradicsom szálló 16.
13:55 - 15:00

Inga Lindström: Norssundai nyár
15:00 - 16:55

Álomhajó 85.
16:55 - 18:55

Paradicsom szálló 17.
18:55 - 20:00

Kisvárosi doktor III./3.
20:00 - 21:00

Szerelem a csillagok alatt
21:00 - 22:55

Gyilkos sorok XII./4.
22:55 - 23:55

Amynek ítélve III./11.
23:55 - 00:55

Murdoch nyomozó rejtélyei XIII./14.
00:00 - 01:00

Doc Martin IV./7.
01:00 - 02:00

Galileo 11.
02:00 - 02:50

A szomszéd főztje...
02:50 - 05:55

A Guldenburgok öröksége III./2.
05:55 - 06:55

A Guldenburgok öröksége III./3.
06:55 - 07:55

Doc Martin IV./7.
07:55 - 09:00

A Grace klinika XI./1.
09:00 - 10:00

A Grace klinika XI./2.
10:00 - 11:00

Született feleségek VII./15.
11:00 - 11:55

Született feleségek VII./16.
11:55 - 12:55

Oxfordi gyilkosságok V./4.
12:55 - 14:55

Doc Martin IV./8.
14:55 - 16:00

Született feleségek VII./17.
16:00 - 17:00

Született feleségek VII./18.
17:00 - 18:00

Galileo 12.
18:00 - 19:00

Murdoch nyomozó rejtélyei XIII./15.
19:00 - 20:00

Oxfordi gyilkosságok V./5.
20:00 - 22:00

A Grace klinika XI./3.
22:00 - 23:00

A Grace klinika XI./4.
23:00 - 00:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

02.hét

RENDELÉS

Az OtthoniTv csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@otthonitv.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.